חוות דעת על שרות עזרה בבחירת מכונית

חנן, תודה על המלצה מקצועית ומדויקת. תודה על הסבלנות הרבה בכל שאלה שהפנינו אליך. לקחנו את הצעתך ורכשנו מיצובישי לאנסר. זו הפעם השנייה שאתה קולע בול!
ענת ועמית, ראש העין

נעזרנו בייעוץ מקצועי של חנן לפני רכישת רכב מספר פעמים, ביניהן לרכב שני למשפחה (נבחרה פורד פיאסטה מחברת ליסינג יד2  0 ק"מ), ורכב להורים מבוגרים (נבחרה הונדה ג'אז חדשה). חנן יעץ בהסתכלות מרחבית והתאמה אישית תוך שהוא מביא בחשבון את הצרכים האישיים, יכולת כלכלית, אפשרויות רכישה שונות, והתאמת הרכב למשתמשים ולצרכים. במהלך ההתלבטות חנן מציע מס' אלטרנטיבות תוך ציון יתרונות וחסרונות (ולא פחות חשוב, ממה להיזהר) ובעצם עוזר להגיע להחלטה מיטבית והופך את התהליך (שעלול להיות מסובך בד"כ) לפשוט, יעיל ומוצלח.

תודה!

יוני ושרה, רחובות

זוג עם שתי ילדות וכלב אחד חיפש רכב משפחתי שיהיה גם הרכב העיקרי. הזוג, כן, אנחנו, לא מאד מבין ברכבים. הסתכלנו באתרים שממליצים, אבל לא ברור מה האינטרסים של כל אתר כזה. לכן, פנינו לחנן בר-און שיסיע במשימה. נתנו לו את הקריטריונים שחשובים לנו: בטיחות, גודל תא מטען, רוחב וכמובן מחיר. חנן נתן מספר הצעות, עם הסבר על כל אחת מההצעות. ויצאנו לדרך. בחרנו במכונית שהומלצה על ידי חנן ואנחנו מרוצים מכל הבחינות שהוזכרו. מה שהיה חשוב לנו זה האמינות ואמינות מצד הממליץ. ללא ספק נפנה לחנן גם בפעם הבאה! 
אופיר ובילי, זיכרון יעקב 

חיפשנו רכב שישמש אותנו כרכב נוסף במשפחה. היינו אובדי עצות לנוכח התקציב המוגבל ולא הצלחנו להתמקד בחיפוש. לשמחתנו, פנינו לחנן ובזכות העצה שקיבלנו ממנו מצאנו את המיציבושי ספייסטאר המושלמת לצרכינו.
ליאורה, חיננית

חנן ליווה וייעץ לי בקניית המאזדה. המלצתו תרמה מאוד לקנייתי, אני מאוד מרוצה מהדרך בה נעשה התהליך. תודה חנן, אשמח להיפגש גם בקניית הרכב הבא! 
דייב למלמן, ראש הנקרה

 

אנו זוג פנסיונרים וחיפשנו רכב אמין ובטיחותי שישרת אותנו עם מינימום בעיות. פנינו אל חנן לייעוץ והוא התאים לנו את הרכב הנכון ביותר אשר שרת אותנו בהנאה וביציבות כבר 4 שנים. הייעוץ עם חנן חסך לנו הרבה כסף ועוגמת נפש! לאחרונה ניצבנו שוב בפני החלטה וקיבלנו את עצתו של חנן לקניית דאצ'יה דאסטר. תודה רבה רבה. 
אלי ומינה, פתח תקווה

לפני כשנתיים רציתי לקנות רכב חדש. כיוון שאני לא מבין בתחום הרכב חשבתי שלא יהיה חכם לקבל החלטה של עשרות אלפי שקלים רק לפי פרסומות ועצות של מוכרים למיניהם. פניתי לחנן, שהסביר לי באריכות על היתרונות והחסרונות של כל רכב וכך בזכות הידע המקצועי הרב שלו עזר לי לקבל החלטה על הרכב שהכי מתאים לצרכים שלי. קניתי ניסאן ואני מאוד מרוצה.
עמיחי מרקס, טל מנשה

רכשתי אמנם רכב שונה ממה שהמלצת, אך אם וכאשר תגיע העת אשמח להיעזר בידע שלך ולקבל ממך שוב שירות על מנת להתאים רכב לצרכי. וגם כמובן אשמח להיכנס לבלוג הנ"ל לקרוא קצת. (-:

פיני, שקד

רצינו לשדרג את הטנדרים בעסק. פנינו לחנן, וקיבלנו ייעוץ מקצועי מקיף. תודה על השירות, מצאנו את מבוקשנו ואנחנו מרוצים!

אריאל, חברת "עץ השומרון".